Recenze Beko

Beko BDFN26641XQ

Beko BDFN26641XQ

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 17. srpna 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Tiché mytí. Možnost rychlého programu 30 min. Dvě možnosti uložení příborů (košík, zásuvka)

Bohužel se sama při všech programech neotevírá… Ale to je za mě jen kosmetická vada

Beko DIS35020

Beko DIS35020

Ověřený zákazník KupToTu.cz

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 17. srpna 2023)

Zakoupeno v KupToTu.cz

Měli jsme Bosch a to se nedá porovnat. Tahle myje hrozně,žena to musí stále domývat ručně. Šmejd,nebrat ☹️☹️

Ověřený zákazník Testuj.to Magda

• tichá
  • přehledné členení
  • odložený start po 30min....
  • nádobí by mohlo být sušší

Po 7 letech jsem vyměnila myčku .A jsem příjemně překvapená , snadnější ovládání, tichý chod, zvlášt patro pro příbory, snadná manipulace s nastavením košů dle velikosti nádobí. Myčka je velmi tichá, poprvé jsem se šla kouknout, zda jsem jí vůbec zapla. Budu si muset zvykat, že se sama pootevře po celém cyklu. Za mne by mohlo být nádobí sušší. Jinak jsem na další zápory nepřišla.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Myci rameno dosáhne do všech rohů myčky
  • Spotřeba vody
  • Dotykový displej
  • Automatické otevírání dvířek
  • Nastavování výšky myčky je poměrně náročné

Myčka krásně myje i ve všech rozích díky mycímu rameni, které dosáhne do rohů. Oceňuji vrchní šuplík na příbory, není zde klasický košíček ve spodním patře, takže se ušetří místo.
Hlavním bodem pro mě byla menší spotřeba vody, než u ostatních myček. Navíc si ji myčka dokáže korigovat sama podle potřeby.
Horší je manipulace s myčkou při instalaci - dokázala bych si představit jednodušší úpravu výšky, ale dá se zvládnout s pomocí správného nářadí. Také by mohl být lépe popsaný manuál, ale díky krásnému intuitivnímu dotykovému displeji toto nevidím jako velký nedostatek.
Za mě rozhodně doporučuji.

Beko BMGB25332BG

Beko BMGB25332BG

Ověřený zákazník Electro World Ivánek

Zakoupeno v Electro World

Mám zatím krátce, ale líbí se mi snadné ovládání. Výborný výkon.

Beko EWUE 86261CSH1W

Beko EWUE 86261CSH1W

Ověřený zákazník Electro World Milan

Zakoupeno v Electro World

Snadné ovládání s programem i pro muže.

Beko EWUE 76261CSH1W

Beko EWUE 76261CSH1W

Ověřený zákazník DobréElektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2023

Zakoupeno v DobréElektro.cz

• Tichá

Reakce obchodu DobréElektro.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi zboží pro další zákazníky.
S přáním hezkého dne
dobréelektro.cz

Beko BDIN 38650C

Beko BDIN 38650C

Ověřený zákazník DNO elektro Petr

Zakoupeno v DNO elektro

• Tichá
  • Koše na nádobí mají spoustu doplňků
  • Osvětlení myčky
  • Automatické otevírání
  • Nádobí se samo do myčky nedá
Beko BDIN 38643C

Beko BDIN 38643C

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v KupToTu.cz

prostorná, spoustu funkcí, funguje spolehlivě

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• tichá
  • jednoduché ovládání
  • velký prostor na mytí sklenic, talířů i plechů
  • příborový šuplík
  • sama se otevře a vypne, takže je nádobí dříve suché
  • některé některé mycí programy by mohly být kratší

Myčka se nám líbila hlavně podle energetické skupiny B, ceny a invertorový motor nás u této velmi zaujal, je opravdu tichá.
Návod je trochu strohý a na vícero typů, ale obsluha je pak velice snadná, takže není potřeba u běžného používání. Vyhovuje mi obrovský prostor na mytí a velkou výhodu vidím v příborníku, který je úplně nahoře, dají se tam dávat i naběračky a také i to, že se dá vrchní šuplík výškově nastavovat, když mám velké talíře nebo plechy.
Raději myji nádobí na vyšší teplotu a tak nádobí je krásně umyté, umyje i zaschlé nádobí a dá se čas zkrátit, což uvítám také. Mohu si vybrat z 8 programů mytí, takže každý si určitě vybere, co mu vyhovuje v dané chvíli.
HygieneIntense je program, který během mytí desinfikuje horkou párou a tak je nádobí opravdu čisté, toto jsem u jiných neviděla psané ve specifikacích. Jsem spokojená i s led indikátorem na zem. Líbí se mi také schované ovládání i s displejem na vrchní straně dvířek a tak v kuchyni vzhledově "neruší".

Beko BDFS 26120 WQ

Beko BDFS 26120 WQ

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. srpna 2023

• Dobre papirove funkce, celkem ticha, nepochopitelne dlouhe programy, na rozdil od me puvodni mycky Gorenje
  • nadobi je proste spatne umyte , cim to je, nevim, viz popis ve shrnuti. Nema hadici Aqua Stop, tak si ji musite dokoupit. Kdybych ji mel, stara mycka by me nevytopila.

Plati pro vsechny mycky, co zacinaji Beko BDFS26123, nebo Beko BDFS 26123

Po 25 letech mi pri napousteni vody vytekla uzka mycka Gorenje Uz jsem ji nerozdelaval, ale urcite nejaka hloupost. Touzil jsem po nove, ktera nebude mit (s)ztravene "?" ( jo, mohl jsem se zeptat Googlu, jak se to pise) a zezloutle plasty a nebude hyzdit kuchynskou linku Vyuzil jsem opravdu dobre akce a tak vzal BEKO, i kdyz jsem tak nejak tusil mozne turecke problemy. Mam ji 4 mesice a jsem hodne, hodne zklamany z toho, jak myje nadobi. Urcite nekupujte uzkou mycku na 11 sad nadobi, ale radeji na 9 sad, protoze tahle mycka ma nadobi tak blizko sebe, ze verim, ze to je puvod spatneho myti. I kdyz pouziji intenzivni myti, teplotu na 70 a 2 tablety, porad zustavaji nektere talire neumyte i kdyz se lesknou jako "psi kulky".Priznam se, (mozna jsem prase) ze myju 2x tydne a nadobi davam do mycke nepredmyte v drezu. Proste stara Gorenje to zvladla na 1* a nikdy jsem nemel zadne nadobi nedomyte. A ano fungovala opravdu 25 let, ziji sam a jede jen 2x tydne. I pracku Gorenje jsem mel 17 let a sla z domu jen proto, ze jsem dostal nevyuzivanou Boshku, ale daroval jsem ji potrebnym v super stavu protoze vrchni plneni nemusim. I kdyz rad cestuji, tak pracka mi cestovat nesmi. Nejsem agent Gorenje, protoze jsem koupil novou pracku LG. A proc ne Gorenje, kdyz firmu tak vychvaluji ? No protoze jeji novy vlastnik je Hisense a to je pro me velka neznama, co se kvality tyka. Delaji vse , stejne jako Samsung a o nem si myslim svoje, i kdyz mam uz 12 telefon od teto firmy, posledni Fold5 , tam to umi, ale ostatni nam v okoli rodiny umira pred ocima, 2 tiskarny, 2 lednice, ale TV asi dobry. No nic proste pro me Beko mycka nic moc, ale pokud davate nadobi do mycky ciste jako jedna moje znama, pak asi v poradku :-)

Beko RCNA406I40WN

srozumitenost

Beko XWUE 97273 CSH2B

Beko XWUE 97273 CSH2B

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím se teprve poznáváme, ale pere super a teprve zkouším postupně programy. Maximální spokojenost.
  • Nic.

Ověřený zákazník e-BEKO.cz MS

Zakoupeno v e-BEKO.cz

Vnitřní členění je prostorné , ocenuji zvlášt patro pro příbory.
Tichý chod, prostorně členěná .

BEKO BDIN38641Q

Beko WITV8712X0W

Beko WITV8712X0W

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v OKAY.cz

Splňuje všechny mé požadavky. Snadná obsluha, program i na rychlé praní. Plus tichosti praní.

Beko RCSA 240 K30WN

Beko RCSA 240 K30WN

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v OKAY.cz

• Velká spokojenost zákazníka.
Beko B3T682590WCSHBC

Beko B3T682590WCSHBC

Ověřený zákazník e-BEKO.cz Vladimír

Zakoupeno v e-BEKO.cz

Sušičku jsme si vybrali jako novinku i když na ní recenze ještě nejsou uvidíme časem jak bude fungovat. Zatím jsme použily 7x dokonce sušení peřových polštářů dopadlo velmi dobře to jsme měli velký strach. Polštáře krásně nadýchané provoněné jen to trvá hodně dlouho ale to asi u každé sušičky je sušení péří časově náročné. Zatím spokojenost.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]